Mały Kack

Serwis poświęcony dzielnicy Gdynia Mały Kack

Wiadomości

25-latka zostawiła samochód w środku lasu

Złota polska jesień, księżyc prześwitujący przez wysokie drzewa, stosunkowo ciepły wieczór... Dla niektórych osób zapewne wymarzone warunki na randkę. Gorzej, gdy dojeżdża się tam przez las, z którego nie da się potem wyjechać.Zdarza ci się wjeżdżać samochodem do lasu?

tak, czasami 19%
tak, ale parkuję zawsze na skraju 22%
nie, nigdy 59%
zakończona Łącznie głosów: 4044
O nietypowym odkryciu w lesie, nieopodal ul. Płockiej w Małym Kacku, powiadomił nas czytelnik, pan Norbert.

- Poszedłem na spacer z psem, gdy nagle, dość daleko od leśnej drogi, którą i tak nie można jeździć, ujrzałem samochód. Auto miało urwany zderzak, który został zamknięty w środku - opowiada pan Norbert.

25-latka wjechała do lasu po ciemkuO sprawie powiadomiona została gdyńska Straż Miejska, która szybko dotarła do właścicielki samochodu. Okazała się nią 25-letnia kobieta, która przyznała, że to ona wjechała do lasu.

- Gdy wjeżdżała, było ciemno, a potem miała trudności z wyjechaniem. W związku z popełnionym wykroczeniem została ukarana mandatem w wysokości 100 zł oraz zobowiązana do niezwłocznego usunięcia samochodu - podkreśla Leonard Wawrzyniak, rzecznik gdyńskiej Straży Miejskiej.

Wjazd do lasu będzie kosztowałMandat to nie jedyne koszty, jakie poniesie młoda gdynianka. Będzie też musiała zapłacić za wyciągnięcie samochodu. Wcześniej już próbowała, co wygenerowało kolejne koszty - linka holownicza spowodowała urwanie zderzaka, który będzie trzeba zamontować. Na szczęście skończy się tylko na stratach finansowych, a mogło być gorzej.

- Nieopodal tego miejsca jest wąwóz, do którego samochód mógł wpaść, a to mogłoby skończyć się obrażeniami - opowiada pan Norbert.

Opinie (258) ponad 50 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Zdjęcia dzielnicy Mały Kack

    Pozostałe wiadomości z dzielnicy Mały Kack

    Pozostałe newsy

    Forum dzielnicy Mały Kack